Кемер

Кемер вважається одним з найбільш важливих туристичних регіонів Туреччини .Тут, поряд з величезними розкішними готелями є і зовсім невеликі затишні готелі. Він нагороджений почесним Блакитним прапором за дотримання правил по відношенню до природи. Кемер привабливий для тих, хто уникають багатолюдності. Тут ви можете відправиться в лісовій похід, покататися на джипі по гірських дорогах або здійснити прогулянку на яхті. Кемер знаменитий історичними та культурними місцями, такими як античні міста Фаселіс і Олімпос, Юрюк-парк, національні парки і заповідники, каньйон в Гейнюці.

Готелі (329)

* Fortuna Hotel Kemer 3*

* fortuna hotel Kemer 3* означає, що ви будете поселені в один з тризіркових готелів готелів цього курорту, в якому будуть вільні місця на момент вашого...

Afflon Kiris Fun Hotel (Ex.sailor's Park)

Готель складається з одного п'ятиповерхового будинку. Готель для спокійного економічного відпочинку. Колишня назва готелю Sailor's Park Hotel.  

Akasia Resort

Готель для економного спокійного відпочинку. У басейні є водна гірка. УВАГА! ГОТЕЛЬ НЕ БЕРЕ РОЗМІЩЕННЯ ЧОЛОВІКІВ БЕЗ ДАМ !!!

Akka Alinda Hotel

Затишна зелена територія, великий вибір розваг для дітей і дорослих. Високий рівень сервісу, уважний персонал. Рекомендуємо для сімейного відпочинку.

Хіт продаж

Akka Antedon Hotel

Велика територія, дуже зелена, з безліччю затишних куточків. Сучасні номери. Є категорії номерів з декількома кімнатами, що зручно для розміщення сімей...

Akka Residence

Місцезнаходження: 45 км від аеропорту м Анталья, 15 км від м Кемер, Бельдібі 

Alerya Hotel

Розташування: 55 км від аеропорту м. Анталія, в м. Кемер

Tour-online


Tour Online - це онлайн сервіс для пошуку найкращих пропозицій від провідних туроператорів України.
У нашій базі понад 250 000 турів на будь-який смак! Ви можете підібрати тур самостійно або скористатись допомогою менеджерів Tour Online за телефоном 097 702 58 52.
Наші менеджери зроблять все можливе, щоб запропонувати Вам найкращу ціну на ринку!


Пошук найкращих цін від усіх туроператорів України!

Більше 250 000 турів в нашій базі

Facebook
Pinterest
Instagram