Пхукет

Пхукет - найбільший острів Таїланду, природня краса та різноманіття якого захоплює мандрівників з усіх куточків світу.

Нефритового кольору хвилі острова приховують у собі зграї жвавих різнокольорових рибок та омивають білосніжні пляжі,огорнені пальмовими та казуариновими деревами. Загальновідомо, що деякі з найбільших чудових пейзажів Таїланду знаходяться під блискучою поверхнею води, тому це дуже популярні місця для дайвінгу. Також поширені серед туристів екскурсії на байдарках в колоритну бухту Пханг Нга.

Культурна спадщина Пхукету широко представлена музеями під відкритим небом, перанаканськими кулінарними виробами, китайськими святинями та історичними особняками й магазинами, виконаними в характерному китайсько-португальському стилі.

Найважливіші храми знаходяться в Чалонг і Таланг, а два національні парки й заповідники дикої природи чекають на відвідувачів на півночі острова. Подорож у гори до двадцятип’ятиметрової статуї Великого Будди з'єднає вас з пульсом сучасного Пхукету та подарує відчуття неймовірного внутрішнього спокою одночасно.

На Пхукеті, як і в інших регіонах Королівства Таїланд, місцева кухня має свій особливий характер. Душевна, пряна, солона південно-тайська кулінарія стикається з китайськими та малайськими впливами та впливами та створює власний неповторний смак.

Пхукет приємно здивує мандрівників своїми тропічними природними багатствами, цікавою історичною спадщиною та широким вибором різних видів відпочинку на будь-який смак.

 

Готелі (585)

Akyra Beach Club (Ex.ranyatavi Resort)

Розташований в 29 км від аеропорту, в 61 км від центральної частини Патонг, на белопесчаном пляжі Natai в північно-західній частині Пхукета.

Aleenta Resort & Spa

Розташування: на білопісчаному пляжі Natai (Pilai), в 25 км від аеропорту, в 60 км від пляжу Патонг.

Amata Resort Patong

Готель Amata Resort Phuket відкритий в 2008 році. Знаходиться на західному узбережжі Пхукета в південній частині Таїланду, в самому центрі Патонг, всього...

Tour-online


Tour Online - це онлайн сервіс для пошуку найкращих пропозицій від провідних туроператорів України.
У нашій базі понад 250 000 турів на будь-який смак! Ви можете підібрати тур самостійно або скористатись допомогою менеджерів Tour Online за телефоном 097 702 58 52.
Наші менеджери зроблять все можливе, щоб запропонувати Вам найкращу ціну на ринку!


Пошук найкращих цін від усіх туроператорів України!

Більше 250 000 турів в нашій базі

Facebook
Pinterest
Instagram