Таїланд

Таїланд - одна з найпопулярніших туристичних країн світу. У Таїланді доступні найрізноманітніші варіанти відпочинку з користю і задоволенням, від секс-турів і цілодобових тусовок в місцевих барах і дискотеках до дайвінгу на островах і пошуків просвітлення в древніх храмах.

Коли краще їхати в Таїланд?

Купальний сезон в Таїланді триває цілий рік. Тут по-іншому не буває, адже ця надзвичайна країна знаходиться в тропічних широтах. Відповідно, коли краще їхати в Таїланд, залежить від того, яку температуру повітря вам легше переносити. 

Тривалість сезону дощів визначити дуже важко. Зазвичай він починається в травні-червні і може тривати до листопада. У центрі країни і на східному узбережжі сильні дощі йдуть в серпні-вересні. Жовтень - зазвичай останній місяць вологого сезону. Відповідно низьким сезоном в Таїланді вважається період з березня по жовтень, коли більшість відпочиваючих розосереджено по інших курортах планети. Зате це саме той період, коли їхати в Таїланд найдешевше.

Не важко здогадатися, що високий сезон в Таїланді починається в листопаді і триває до кінця лютого. В цей час на популярних європейських курортах стає прохолодно, тому туристи із задоволенням їдуть в цю тропічну країну.

Який курорт Таїланду вибрати для відпочинку?

Питання де дешевше відпочити в Таїланді можна відразу закрити - в Паттайї ціни найнижчі серед всіх курортів країни. Тут дешево все-готелі, послуги, продукти, одяг. Альтернативи в цьому плані у нього немає, тому Паттайя приваблює величезну кількість туристів з усього світу.

Якщо ж вам хочеться незайманої природи і красивих пляжів – вам потрібно на Пхукет. Тут дуже красива природа, є національні парки з водоспадами і озерами, навколо гори, вкриті лісами.

На Пхукеті найбільш розвинена інфраструктура серед островів Південно-Східної Азії. Тут є всі звичні нам блага цивілізації: комфортабельні готелі, великі гіпермаркети, банки з банкоматами, Інтернет-кафе, ресторани, бари, нічні клуби.

Для сімейного відпочинку рекомендуємо звернути увагу на Самуї.

Віза в Таїланд 

З 14 квітня 2019 р. громадяни України можуть подорожувати до Королівства Таїланд з туристичною метою без віз. Термін безвізового перебування – до 30 днів. Детальніше ви можете прочитати про це у нашгому матеріалі про безвізовий режим з Таїландом

 

Готелі (1417)

Курорти

Пхукет

Пхукет - найбільший острів Таїланду, природня краса та різноманіття якого захоплює мандрівників з усіх куточків світу. Нефритового кольору хвилі острова приховують у собі зграї жвавих різнокольорових рибок та омивають білосніжні пляжі,огорнені пальмовими...

переглянути

Підпишись, щоб першим дізнатись про найкращі пропозиції