Землетрус Балі: інформація для подорожуючих

Землетрус Балі: інформація для подорожуючих

Внаслідок землетрусу був спустошений популярний туристичний острів Ломбо́к ( індонезійська провінція Західні Малі Зондські острови), що розташований за 35 кілометрів на схід від всесвітньо відомого Балі.

Балі і Ломбок в Індонезії були розбурхані другий раз за тиждень землетрусом 7,0 величини. В результат несподіваного землетрусу  загинули щонайменше 200 людей, повідомили чиновники агентства з ліквідації наслідків індонезійської катастрофи - але ця цифра ", безумовно, збільшиться", - кажуть вони. Дві з цих смертей на Балі з більшістю населення на півночі Ломбока.

Безліч людей постраждали, основним чином через падіння руїн. Двадцять тисяч потерпілих перебувають у тимчасових місцях проживання.

За словами Національного агентства з ліквідації наслідків стихійних лих (BNPB), тремор, який класифікується як "сильний" землетрус за шкалою Ріхтера, був настільки потужним, що відчували люди на сусідньому острові Балі.

Міністерство закордонних справ та країн Співдружності Великої Британії (FCO) оновило поради щодо подорожей до Індонезії та повідомило туристів, що вони повинні бути обережними та уникати подорожей до найбільш небезпечних районів.

"5 серпня 2018 року північний схід від острова Ломбок зазнав землетрусу величиною 7,0, після чого відбулася низка інших менших землетрусів у тій самій області", - писав на своєму веб-сайті FCO.

"Початкові звіти свідчать про пошкодження будівель у Ломбоку, островах Гілі та Балі. Якщо ви знаходитесь в цьому районі, стежте  за місцевими медіа й дотримуйтесь порад місцевої влади”.

Управління закордонних справ і країн Співдружності (FCO) рекомендує утриматися від всіх подорожей, що знаходяться в межах чотирьох кілометрів від кратера гори Аґунг на сході Балі, і в семи кілометрах від кратера гори Синабунг в Кало Регентсі, Північна Суматра, внаслідок тривалої вулканічної діяльності.

Чиновники зазначили, що аеропорти Балі та Ломбока працюють нормально, незважаючи на незначну шкоду:

"Обидва аеропорти функціонують як нормальні, зараз ми їх очищаємо. Деякі частини стелі впали, але ніхто не постраждав".

Використання матеріалів сайту лише за умови активного гіперпосилання на «Tour Online»

Правила в'їзду туристів до Туреччини та Єгипту під час карантину (весна-2021)

  Які вимоги в'їзду до Єгипту під час карантину? Для в'їзду туристів до Єгипту потрібно продемонструвати негативний результат ПЛР-тесту зробленого не раніше, ніж за 72 годин до прибуття в Єгипет. Результати тестів англійською мовою...

Які країни відкриті для українців під час коронавірусу?

Міністерство закордонних Справ України підготувало інформацію про можливість відвідування інших країн громадянам України протягом епідемії COVID-19. "Правила в’їзду та транзиту постійно оновлюються. Як розібратися, куди можна їхати, а...

З 14 квітня почав діяти безвізовий режим з Таїландом для туристів

З 14 квітня 2019 р. громадяни України можуть подорожувати до Королівства Таїланд з туристичною метою без віз. Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний), строк безвізового перебування – до 30 днів. Для перебування...

Підпишись, щоб першим дізнатись про найкращі пропозиції