Відкриття найбільшого в світі аеропорту в Стамбулі заплановане на жовтень 2018

Відкриття найбільшого в світі аеропорту в Стамбулі заплановане на жовтень 2018

Урочистості з нагоди відкриття Нового аеропорту Стамбула у Туреччині заплановані на 29 жовтня 2018 року.

Очікується, що новий повітряний хаб прийматиме літаки 150 авіакомпаній і матиме найбільший пасажирообіг у світі – 200 млн. на рік. З 31 жовтня туристи, що придбали тур до Туреччини, матимуть можливість скористатися послугами сучасного аеропорту, у проекті якого заплановано шість злітно-посадкових смуг, стоянку на 600 літаків, 165 телетрапів для пасажирів, чотири термінали з рейковим сполученням між ними, готель на 451 кімнату та простору парковку на 70 000 автівок.

Стамбульський новий аеропорт буде побудований на площі 76,5 млн. кв.м. на північ від Стамбула, 35 км від центру міста. Будівництво грандіозної споруди було почате у 2013 році. Мандрівники з усього світу та подорожуючі, які придбали тур до Туреччини, з нетерпінням очіукують велику торгівельну зону DutyFree, а також чудове місце для відпочинку та харчування. Вартість будівництво, за приблизними оцінками, становить майже 12 мільярдів доларів.

Дизайн вежі управління повітряним рухом походить від квітки тюльпан, своєрідного символу Туреччини, яка протягом багатьох століть займає важливе місце у турецько-ісламській історії. Шанувальники мистецтва матимуть можливість насолоджуватися архітектурним стилем терміналів, який відображатиме артистичне багатство мечетей, бань, куполів та багатьох інших історичних споруд країни.

Будівництво найбільш завантаженого аеропорту в світі буде здійснюватися в чотири етапи. Заплановано завершити перший етап та провести відкриття 29 жовтня 2018. Доступна туристам зона складатиметься з трьох злітно-посадкових смуг та терміналу, місткістю 90 млн. пасажирів.

Після завершення всіх етапів будівництва, зараз діючий аеропорт Стамбул-Ататюрк буде закрито і згодом перетворено на відпочинковий парк.

Використання матеріалів сайту лише за умови активного гіперпосилання на «Tour Online»

Правила в'їзду туристів до Туреччини та Єгипту під час карантину (весна-2021)

  Які вимоги в'їзду до Єгипту під час карантину? Для в'їзду туристів до Єгипту потрібно продемонструвати негативний результат ПЛР-тесту зробленого не раніше, ніж за 72 годин до прибуття в Єгипет. Результати тестів англійською мовою...

Які країни відкриті для українців під час коронавірусу?

Міністерство закордонних Справ України підготувало інформацію про можливість відвідування інших країн громадянам України протягом епідемії COVID-19. "Правила в’їзду та транзиту постійно оновлюються. Як розібратися, куди можна їхати, а...

З 14 квітня почав діяти безвізовий режим з Таїландом для туристів

З 14 квітня 2019 р. громадяни України можуть подорожувати до Королівства Таїланд з туристичною метою без віз. Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний), строк безвізового перебування – до 30 днів. Для перебування...

Підпишись, щоб першим дізнатись про найкращі пропозиції