Тур до Шрі Ланки: правила  поведінки для туристів

Тур до Шрі Ланки: правила поведінки для туристів

Шрі Ланка, що розташована в південній Азії, щорічно приваблює безліч туристів та асоціюється з чудовим відпочинком і дивовижно багатою культурою.  Tour-online рекомендує заздалегідь підготуватися, вирушаючи до Цейлону. Також існують певні особливі правила поведінки в цій екзотичній країні.

Мандрівникам, які придбали тур до Шрі Ланки, необхідно пам’ятати про деякі основні правила етикету при відвідуванні цієї острівної країни.

Перш за все, Tour-online наголошує, що готуючись до подорожі, варто заздалегідь взяти з собою одяг, який прикриватиме плечі, руки та ноги до колін. Він пригодиться на екскурсіях до місцевих святинь Шрі Ланки, які заборонено відвідувати в купальних костюмах, футболках, коротких шортах та спідницях.

У храмах прийнято роззуватися та знімати головний убір.

Вирушаючи у тур до Шрі Ланки, слід пам’ятати, що в цій державі вважається неповагою обертатися до статуй Будди спиною, і так фотографуватися на фоні монументів. А за одяг та бодіарт  з зображенням Будди можуть навіть заарештувати та депортувати.

На громадських пляжах заборонено знаходитися голими або топлес.

Згідно місцевих традицій, у Шрі Ланці уникають користування лівою рукою, використовуючи праву або обидві, наприклад, при рукостисканні або щоб взяти їжу.

Подорожуючі, котрі придбали тур до Шрі Ланки, зазвичай, хочуть привезти з далекої мандрівки зафіксовані спогади незабутньої подорожі,  але перед фотографуванням місцевих жителів потрібно попросити дозволу.

Дотримуючись мандрівниками цих простих правил, тур до Шрі Ланки буде неймовірно захоплюючим, а відпочинок легким та приємним.

Використання матеріалів сайту лише за умови активного гіперпосилання на «Tour Online»

Правила в'їзду туристів до Туреччини та Єгипту під час карантину (весна-2021)

  Які вимоги в'їзду до Єгипту під час карантину? Для в'їзду туристів до Єгипту потрібно продемонструвати негативний результат ПЛР-тесту зробленого не раніше, ніж за 72 годин до прибуття в Єгипет. Результати тестів англійською мовою...

Які країни відкриті для українців під час коронавірусу?

Міністерство закордонних Справ України підготувало інформацію про можливість відвідування інших країн громадянам України протягом епідемії COVID-19. "Правила в’їзду та транзиту постійно оновлюються. Як розібратися, куди можна їхати, а...

З 14 квітня почав діяти безвізовий режим з Таїландом для туристів

З 14 квітня 2019 р. громадяни України можуть подорожувати до Королівства Таїланд з туристичною метою без віз. Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний), строк безвізового перебування – до 30 днів. Для перебування...

Підпишись, щоб першим дізнатись про найкращі пропозиції