Тур до Шрі Ланки: правила  поведінки для туристів

Тур до Шрі Ланки: правила поведінки для туристів

Шрі Ланка, що розташована в південній Азії, щорічно приваблює безліч туристів та асоціюється з чудовим відпочинком і дивовижно багатою культурою.  Tour-online рекомендує заздалегідь підготуватися, вирушаючи до Цейлону. Також існують певні особливі правила поведінки в цій екзотичній країні.

Мандрівникам, які придбали тур до Шрі Ланки, необхідно пам’ятати про деякі основні правила етикету при відвідуванні цієї острівної країни.

Перш за все, Tour-online наголошує, що готуючись до подорожі, варто заздалегідь взяти з собою одяг, який прикриватиме плечі, руки та ноги до колін. Він пригодиться на екскурсіях до місцевих святинь Шрі Ланки, які заборонено відвідувати в купальних костюмах, футболках, коротких шортах та спідницях.

У храмах прийнято роззуватися та знімати головний убір.

Вирушаючи у тур до Шрі Ланки, слід пам’ятати, що в цій державі вважається неповагою обертатися до статуй Будди спиною, і так фотографуватися на фоні монументів. А за одяг та бодіарт  з зображенням Будди можуть навіть заарештувати та депортувати.

На громадських пляжах заборонено знаходитися голими або топлес.

Згідно місцевих традицій, у Шрі Ланці уникають користування лівою рукою, використовуючи праву або обидві, наприклад, при рукостисканні або щоб взяти їжу.

Подорожуючі, котрі придбали тур до Шрі Ланки, зазвичай, хочуть привезти з далекої мандрівки зафіксовані спогади незабутньої подорожі,  але перед фотографуванням місцевих жителів потрібно попросити дозволу.

Дотримуючись мандрівниками цих простих правил, тур до Шрі Ланки буде неймовірно захоплюючим, а відпочинок легким та приємним.

Використання матеріалів сайту лише за умови активного гіперпосилання на «Tour Online»

З 14 квітня почав діяти безвізовий режим з Таїландом для туристів

З 14 квітня 2019 р. громадяни України можуть подорожувати до Королівства Таїланд з туристичною метою без віз. Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний), строк безвізового перебування – до 30 днів. Для перебування...

Тур до Шрі Ланки: правила поведінки для туристів

Шрі Ланка, що розташована в південній Азії, щорічно приваблює безліч туристів та асоціюється з чудовим відпочинком і дивовижно багатою культурою.  Tour-online рекомендує заздалегідь підготуватися, вирушаючи до Цейлону. Також існують певні особливі...

Що слід пам'ятати, подорожуючи до Таїланду

Таїланд пропонує туристам різноманітні види відпочинку. Це і безтурботний релакс в умовах розвиненої туристичної інфраструктури, і широкий вибір активного та пізнавального проведення відпустки: відвідування культурних пам’яток та буддистських храмів,...

Tour-online


Tour Online - це онлайн сервіс для пошуку найкращих пропозицій від провідних туроператорів України.
У нашій базі понад 250 000 турів на будь-який смак! Ви можете підібрати тур самостійно або скористатись допомогою менеджерів Tour Online за телефоном 097 702 58 52.
Наші менеджери зроблять все можливе, щоб запропонувати Вам найкращу ціну на ринку!


Пошук найкращих цін від усіх туроператорів України!

Більше 250 000 турів в нашій базі

Facebook
Pinterest
Instagram