Тур до Шрі Ланки: правила  поведінки для туристів

Тур до Шрі Ланки: правила поведінки для туристів

Шрі Ланка, що розташована в південній Азії, щорічно приваблює безліч туристів та асоціюється з чудовим відпочинком і дивовижно багатою культурою.  Tour-online рекомендує заздалегідь підготуватися, вирушаючи до Цейлону. Також існують певні особливі правила поведінки в цій екзотичній країні.

Мандрівникам, які придбали тур до Шрі Ланки, необхідно пам’ятати про деякі основні правила етикету при відвідуванні цієї острівної країни.

Перш за все, Tour-online наголошує, що готуючись до подорожі, варто заздалегідь взяти з собою одяг, який прикриватиме плечі, руки та ноги до колін. Він пригодиться на екскурсіях до місцевих святинь Шрі Ланки, які заборонено відвідувати в купальних костюмах, футболках, коротких шортах та спідницях.

У храмах прийнято роззуватися та знімати головний убір.

Вирушаючи у тур до Шрі Ланки, слід пам’ятати, що в цій державі вважається неповагою обертатися до статуй Будди спиною, і так фотографуватися на фоні монументів. А за одяг та бодіарт  з зображенням Будди можуть навіть заарештувати та депортувати.

На громадських пляжах заборонено знаходитися голими або топлес.

Згідно місцевих традицій, у Шрі Ланці уникають користування лівою рукою, використовуючи праву або обидві, наприклад, при рукостисканні або щоб взяти їжу.

Подорожуючі, котрі придбали тур до Шрі Ланки, зазвичай, хочуть привезти з далекої мандрівки зафіксовані спогади незабутньої подорожі,  але перед фотографуванням місцевих жителів потрібно попросити дозволу.

Дотримуючись мандрівниками цих простих правил, тур до Шрі Ланки буде неймовірно захоплюючим, а відпочинок легким та приємним.

Використання матеріалів сайту лише за умови активного гіперпосилання на «Tour Online»

Які країни відкриті для українців під час коронавірусу?

Міністерство закордонних Справ України підготувало інформацію про можливість відвідування інших країн громадянам України протягом епідемії COVID-19. "Правила в’їзду та транзиту постійно оновлюються. Як розібратися, куди можна їхати, а...

З 14 квітня почав діяти безвізовий режим з Таїландом для туристів

З 14 квітня 2019 р. громадяни України можуть подорожувати до Королівства Таїланд з туристичною метою без віз. Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний), строк безвізового перебування – до 30 днів. Для перебування...

Тур до Шрі Ланки: правила поведінки для туристів

Шрі Ланка, що розташована в південній Азії, щорічно приваблює безліч туристів та асоціюється з чудовим відпочинком і дивовижно багатою культурою.  Tour-online рекомендує заздалегідь підготуватися, вирушаючи до Цейлону. Також існують певні особливі...

Підпишись, щоб першим дізнатись про найкращі пропозиції