Спостереження за китами як захоплюючий туристичний атракціон

Спостереження за китами як захоплюючий туристичний атракціон

Спостереження за китами почало ставати популярним з середини 50-х років минулого століття. На сьогоднішній день існує безліч спеціальних турів, і щорічно більше 13 мільйонів людей приєднуються до милування найбільшими ссавцями в природі.

Досліджувати звички китів їздять до різних куточків світу практично цілий рік. Одними з найпопулярніших місць є Норвегія, де в  холодних водах Лофотенських островів за Полярним колом багато дрібних рибок, якими люблять ласувати косатки, кити і дельфіни.  Найвища ймовірність побачити китів з середини весни до середини осені - в Ісландії. Тут надзвичайно популярні тематичні тури та екскурсії і подивитися можна на різні види величезних красенів, які  регулярно стрибають у повітря і повертаються у воду з величезним сплеском.

У всьому світі існує безліч видів китів, проте виділяють декілька найпопулярніших серед спостерігачів.

Серед них Сірий кит часто розглядається як найбільш дружній кит, який зустрічається лише в Північній частині Тихого океану, переважно уздовж західного узбережжя Північної Америки від Каліфорнії до Берингового і Чукотського морів, і в  західній частині Тихого океану від Південної Кореї до Охотського моря.

Кит південний австралійський зустрічається тільки в південній півкулі в усіх водах. Безпомилково відрізняється від інших представників свого виду білими мозолями (наростами важкої шкіри) на голові, і часто високо активні на поверхні.

Кит ґренландський, або полярний кит  - єдиний великий кит виявлений виключно в Арктиці.

Нарвал викликає особливий інтерес у спостерігачів за китами, невловимий рідкісний мешканець вод Арктики, відомий своїм довгим конусоподыбним наростом на голові, за що прозваний «єдинорогом».

Горбатий кит поширений у всьому світі, від полюсів до тропіків, і особливо популярний у спостерігачів за китами завдяки цікавій поведінці та акробатичності.

Спостерігачі за китами не тільки отримують естетичне задоволення від знайомства з життям улюблених глибоководних мешканців, але й запобігають бездумному винищенню цих популярних тварин.

Використання матеріалів сайту лише за умови активного гіперпосилання на «Tour Online»

Які країни відкриті для українців під час коронавірусу?

Міністерство закордонних Справ України підготувало інформацію про можливість відвідування інших країн громадянам України протягом епідемії COVID-19. "Правила в’їзду та транзиту постійно оновлюються. Як розібратися, куди можна їхати, а...

З 14 квітня почав діяти безвізовий режим з Таїландом для туристів

З 14 квітня 2019 р. громадяни України можуть подорожувати до Королівства Таїланд з туристичною метою без віз. Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний), строк безвізового перебування – до 30 днів. Для перебування...

Тур до Шрі Ланки: правила поведінки для туристів

Шрі Ланка, що розташована в південній Азії, щорічно приваблює безліч туристів та асоціюється з чудовим відпочинком і дивовижно багатою культурою.  Tour-online рекомендує заздалегідь підготуватися, вирушаючи до Цейлону. Також існують певні особливі...

Підпишись, щоб першим дізнатись про найкращі пропозиції