Спостереження за китами як захоплюючий туристичний атракціон

Спостереження за китами як захоплюючий туристичний атракціон

Спостереження за китами почало ставати популярним з середини 50-х років минулого століття. На сьогоднішній день існує безліч спеціальних турів, і щорічно більше 13 мільйонів людей приєднуються до милування найбільшими ссавцями в природі.

Досліджувати звички китів їздять до різних куточків світу практично цілий рік. Одними з найпопулярніших місць є Норвегія, де в  холодних водах Лофотенських островів за Полярним колом багато дрібних рибок, якими люблять ласувати косатки, кити і дельфіни.  Найвища ймовірність побачити китів з середини весни до середини осені - в Ісландії. Тут надзвичайно популярні тематичні тури та екскурсії і подивитися можна на різні види величезних красенів, які  регулярно стрибають у повітря і повертаються у воду з величезним сплеском.

У всьому світі існує безліч видів китів, проте виділяють декілька найпопулярніших серед спостерігачів.

Серед них Сірий кит часто розглядається як найбільш дружній кит, який зустрічається лише в Північній частині Тихого океану, переважно уздовж західного узбережжя Північної Америки від Каліфорнії до Берингового і Чукотського морів, і в  західній частині Тихого океану від Південної Кореї до Охотського моря.

Кит південний австралійський зустрічається тільки в південній півкулі в усіх водах. Безпомилково відрізняється від інших представників свого виду білими мозолями (наростами важкої шкіри) на голові, і часто високо активні на поверхні.

Кит ґренландський, або полярний кит  - єдиний великий кит виявлений виключно в Арктиці.

Нарвал викликає особливий інтерес у спостерігачів за китами, невловимий рідкісний мешканець вод Арктики, відомий своїм довгим конусоподыбним наростом на голові, за що прозваний «єдинорогом».

Горбатий кит поширений у всьому світі, від полюсів до тропіків, і особливо популярний у спостерігачів за китами завдяки цікавій поведінці та акробатичності.

Спостерігачі за китами не тільки отримують естетичне задоволення від знайомства з життям улюблених глибоководних мешканців, але й запобігають бездумному винищенню цих популярних тварин.

Використання матеріалів сайту лише за умови активного гіперпосилання на «Tour Online»

Правила в'їзду туристів до Туреччини та Єгипту під час карантину (весна-2021)

  Які вимоги в'їзду до Єгипту під час карантину? Для в'їзду туристів до Єгипту потрібно продемонструвати негативний результат ПЛР-тесту зробленого не раніше, ніж за 72 годин до прибуття в Єгипет. Результати тестів англійською мовою...

Які країни відкриті для українців під час коронавірусу?

Міністерство закордонних Справ України підготувало інформацію про можливість відвідування інших країн громадянам України протягом епідемії COVID-19. "Правила в’їзду та транзиту постійно оновлюються. Як розібратися, куди можна їхати, а...

З 14 квітня почав діяти безвізовий режим з Таїландом для туристів

З 14 квітня 2019 р. громадяни України можуть подорожувати до Королівства Таїланд з туристичною метою без віз. Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний), строк безвізового перебування – до 30 днів. Для перебування...

Підпишись, щоб першим дізнатись про найкращі пропозиції