Що безкоштовно відвідати туристам в Коломбо, Шрі Ланка?

Що безкоштовно відвідати туристам в Коломбо, Шрі Ланка?

Для мандрівників, які придбали тур до Шрі Ланки, місто Коломбо - це більше, ніж просто ворота до курортів на південному узбережжі країни. Незважаючи на шум і натовп, воно вирізняється багатою культурою та пропонує захоплюючу подорож до розуміння національної етнічної особливості Шрі-Ланки.

Зупинившись у готелі Коломбо, туристи мають можливість  ознайомитися з історичним містом,  де британські колоніальні будівлі стикаються з традиційними шрі-ланкійськими пальмовими парками та голландськими колоніальними церквами.

В Коломбо є безліч заощадливих туристичних об’єктів, масових заходів, спортивних змагань та карнавалів, які можна відвідати без грошей. Серед них туристам, що придбали тур до Шрі Ланки, рекомендують, перш за все, відвідати парк Віхарамахадеві, щоб прогулятися його пальмовими алеями та помилуватися майстерною роботою заклинача змій.

Відвідувачам столиці Шрі Ланки варто також неспішно прогулятися набережною Коломбо, роздивитися художні роботи вуличних митців та спробувати традиційних страв.

Якщо під час подорожі до країни Шрі Ланка випав сонячний день, то обов’язково відвідайте галерею під відкритим небом на найстарішому у місті художньому ринку Кала Пола.

Також для туристів відкриті буддистські храми, приміщення давніх церков, магазини, в тому числі і книжкові, затишні парки, сквери та величний центральний майдан міста Коломбо.

Придбавши тур до Шрі Ланки від Tour-online, мандрівники отримують комфортний та цікавий незабутній відпочинок і безліч неймовірно яскравих спогадів!

Використання матеріалів сайту лише за умови активного гіперпосилання на «Tour Online»

Правила в'їзду туристів до Туреччини та Єгипту під час карантину (весна-2021)

  Які вимоги в'їзду до Єгипту під час карантину? Для в'їзду туристів до Єгипту потрібно продемонструвати негативний результат ПЛР-тесту зробленого не раніше, ніж за 72 годин до прибуття в Єгипет. Результати тестів англійською мовою...

Які країни відкриті для українців під час коронавірусу?

Міністерство закордонних Справ України підготувало інформацію про можливість відвідування інших країн громадянам України протягом епідемії COVID-19. "Правила в’їзду та транзиту постійно оновлюються. Як розібратися, куди можна їхати, а...

З 14 квітня почав діяти безвізовий режим з Таїландом для туристів

З 14 квітня 2019 р. громадяни України можуть подорожувати до Королівства Таїланд з туристичною метою без віз. Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний), строк безвізового перебування – до 30 днів. Для перебування...

Підпишись, щоб першим дізнатись про найкращі пропозиції