Правила в'їзду туристів до Туреччини та Єгипту під час карантину (весна-2021)

Правила в'їзду туристів до Туреччини та Єгипту під час карантину (весна-2021)

 

Які вимоги в'їзду до Єгипту під час карантину?

Для в'їзду туристів до Єгипту потрібно продемонструвати негативний результат ПЛР-тесту зробленого не раніше, ніж за 72 годин до прибуття в Єгипет. Результати тестів англійською мовою необхідно пред’являти у роздрукованому вигляді з мокрою печаткою та баркодом. У випадку невідповідності тесту вимогам, туристам доведеться здавати ПЛР-тест безпосередньо в аерпорту Єгипт (30-40USD за тест)

Обов`язкове ПЛР тестування для дітей до 6 років не потрібно.

 

Які вимоги до ПЛР-тесту при візиті до Єгипту?

  • Тест повинен містити дату та час проведення тестування. 72 годин вираховуються з моменту здачі тесту;
  • Тест повинно бути видано офіційно зареєстрованою лабораторією і підтверджений оригінальною мокрою печаткою;
  • Тест повинен містити точну назву тесту (RT - PCR) та дані зразка,який було взято;
  • Тест повинен бути англійською або арабською мовами.
  • Аналіз повинен містити водяний знак або міжнародний штрих-код QR-CODE, який переадресовує на офіційний сайт лабораторії.
  • Рукописні аналізи не приймаються.
  • У разі відсутності роздрукованого аналізу з лабораторії у пасажира повинен бути результат аналізу, надісланий з офіційної адреси електронної пошти лабораторії.

 

Які вимоги в'їзду до Туреччини під час карантину?

В’їзд до Туреччини можливий за умови негативного ПЛР-тесту на COVID-19, зробленого не більш як за 72 години до перетину кордону. ПЛР-тест не обов'язковий для дітей віком до 6 років. З 15 березня 2021 року для в’їзду в Турецьку Республіку також необхідно заповнити електронну форму на сайті Міністерства охорони здоров’я Туреччини не більш, ніж за 72 години до прибуття в Туреччину. Заповнену форму необхідно роздрукувати або зберегти на смартфон і для пред’явити представникові авіакомпанії перед посадкою на рейс. На основі форми автоматично генеруватиметься HES-код (персональний код для відстеження переміщення людей, які можуть бути інфіковані коронавірусом).

 

Які обмеження діють під час карантину в Туреччині?

Наразі у Туреччниіі діє комендантська година у будні дні – з 7 вечора до 5 ранку. Під час комендантської години заборонене також пересування між містами, окрім випадків крайньої необхідності, а ресторани та інші заклади харчування можуть працювати тільки на доставку або пна винос.
 

 

Які правила в'їзду в Україну після відпочинку?

Громаянам України потрібно мати негативний результат ПЛР-тесту, який проведено максимум за 72 години до перетину кордону.Якщо тест не проводився, тоді доведеться встановити додаток "Вдома" і провести 14-днів на самоізоляції. Достроково завершити самоізоляцію можна в разі проведення ПЛР-тесту з негативним результатом. Тест і самоізоляція не потрібні для дітей до 12 років.

 

Чи заміняє довідка про вакцинацію ПЛР-тест?

Наявність довідки про антитіла до COVID-19 або сертифіката вакцинації не звільняє від необхідності ПЛР-тестування за 72 години до перетину державного кордону.

 

Використання матеріалів сайту лише за умови активного гіперпосилання на «Tour Online»

Правила в'їзду туристів до Туреччини та Єгипту під час карантину (весна-2021)

  Які вимоги в'їзду до Єгипту під час карантину? Для в'їзду туристів до Єгипту потрібно продемонструвати негативний результат ПЛР-тесту зробленого не раніше, ніж за 72 годин до прибуття в Єгипет. Результати тестів англійською мовою...

Які країни відкриті для українців під час коронавірусу?

Міністерство закордонних Справ України підготувало інформацію про можливість відвідування інших країн громадянам України протягом епідемії COVID-19. "Правила в’їзду та транзиту постійно оновлюються. Як розібратися, куди можна їхати, а...

З 14 квітня почав діяти безвізовий режим з Таїландом для туристів

З 14 квітня 2019 р. громадяни України можуть подорожувати до Королівства Таїланд з туристичною метою без віз. Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний), строк безвізового перебування – до 30 днів. Для перебування...

Підпишись, щоб першим дізнатись про найкращі пропозиції