Перегони на традиційних човнах у провінції Нан, Таїланд

Перегони на традиційних човнах у провінції Нан, Таїланд

З початку вересня до кінця жовтня 2018 року у місті Нан, столиці однойменної провінції у Таїланді, проводяться щорічні перегони на традиційних човнах (Nan Boat Racing).

Нан знаходиться на півночі від Бангкоку і з`єднаний з ним регулярними авіа та автобусним сполученням.  Гості та жителі міста і його околиць мають унікальну можливість ознайомитися з давніми етнічними звичаями, помилуватися барвисто оздобленим водним транспортом та взяти участь у  продуктовому ярмарку, на який з’їжджаються безліч туристів з усього Таїланду.

Протягом багатьох століть в даному регіоні з великими водними шляхами проводяться змагання з веслування на довгих човнах. Хоча регулярно даний захід почав проводитися з  19 ст., проте він має давню історію, яку можна простежити до періоду могутності Аюттхая, приблизно 600 років тому.

Це один з традиційних обрядів, що ознаменує закінчення відступу сезону дощів, коли вода в ріках досягла свого піку, і співпадає з  періодом проведення буддистської церемонії Катхіна, під час якої монахи отримують нову рясу . Раніше перегони на традиційних човнах були засобом визначення чоловіків військового віку, придатних для ведення війни, а зараз вважаються національним спортом.

Традиційні човни, як правило, виготовляються з дерев'яних стовбурів дерева і досягають до 30 м в довжину. Вони можуть вмістити до 60 учасників у двох рядах. Дизайнери прикрашають водний транспорт дерев`яними фігурами драконів або зміїв та барвистими різнокольоровими стрічками. Команди готуються заздалегідь та є представниками, переважно, багатьох місцевих храмів. Переможцям видаються різноманітні трофеї та призи, зокрема, цього року розігруватиметься Королівський Кубок.

Захід позиціонується як безалкогольний. Захопливе видовище та магічна атмосфера міфічного свята нікого не залишить байдужим та подарує неймовірні незабутні спогади.  

Використання матеріалів сайту лише за умови активного гіперпосилання на «Tour Online»

Правила в'їзду туристів до Туреччини та Єгипту під час карантину (весна-2021)

  Які вимоги в'їзду до Єгипту під час карантину? Для в'їзду туристів до Єгипту потрібно продемонструвати негативний результат ПЛР-тесту зробленого не раніше, ніж за 72 годин до прибуття в Єгипет. Результати тестів англійською мовою...

Які країни відкриті для українців під час коронавірусу?

Міністерство закордонних Справ України підготувало інформацію про можливість відвідування інших країн громадянам України протягом епідемії COVID-19. "Правила в’їзду та транзиту постійно оновлюються. Як розібратися, куди можна їхати, а...

З 14 квітня почав діяти безвізовий режим з Таїландом для туристів

З 14 квітня 2019 р. громадяни України можуть подорожувати до Королівства Таїланд з туристичною метою без віз. Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний), строк безвізового перебування – до 30 днів. Для перебування...

Підпишись, щоб першим дізнатись про найкращі пропозиції