Перегони на традиційних човнах у провінції Нан, Таїланд

Перегони на традиційних човнах у провінції Нан, Таїланд

З початку вересня до кінця жовтня 2018 року у місті Нан, столиці однойменної провінції у Таїланді, проводяться щорічні перегони на традиційних човнах (Nan Boat Racing).

Нан знаходиться на півночі від Бангкоку і з`єднаний з ним регулярними авіа та автобусним сполученням.  Гості та жителі міста і його околиць мають унікальну можливість ознайомитися з давніми етнічними звичаями, помилуватися барвисто оздобленим водним транспортом та взяти участь у  продуктовому ярмарку, на який з’їжджаються безліч туристів з усього Таїланду.

Протягом багатьох століть в даному регіоні з великими водними шляхами проводяться змагання з веслування на довгих човнах. Хоча регулярно даний захід почав проводитися з  19 ст., проте він має давню історію, яку можна простежити до періоду могутності Аюттхая, приблизно 600 років тому.

Це один з традиційних обрядів, що ознаменує закінчення відступу сезону дощів, коли вода в ріках досягла свого піку, і співпадає з  періодом проведення буддистської церемонії Катхіна, під час якої монахи отримують нову рясу . Раніше перегони на традиційних човнах були засобом визначення чоловіків військового віку, придатних для ведення війни, а зараз вважаються національним спортом.

Традиційні човни, як правило, виготовляються з дерев'яних стовбурів дерева і досягають до 30 м в довжину. Вони можуть вмістити до 60 учасників у двох рядах. Дизайнери прикрашають водний транспорт дерев`яними фігурами драконів або зміїв та барвистими різнокольоровими стрічками. Команди готуються заздалегідь та є представниками, переважно, багатьох місцевих храмів. Переможцям видаються різноманітні трофеї та призи, зокрема, цього року розігруватиметься Королівський Кубок.

Захід позиціонується як безалкогольний. Захопливе видовище та магічна атмосфера міфічного свята нікого не залишить байдужим та подарує неймовірні незабутні спогади.  

Використання матеріалів сайту лише за умови активного гіперпосилання на «Tour Online»

З 14 квітня почав діяти безвізовий режим з Таїландом для туристів

З 14 квітня 2019 р. громадяни України можуть подорожувати до Королівства Таїланд з туристичною метою без віз. Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний), строк безвізового перебування – до 30 днів. Для перебування...

Тур до Шрі Ланки: правила поведінки для туристів

Шрі Ланка, що розташована в південній Азії, щорічно приваблює безліч туристів та асоціюється з чудовим відпочинком і дивовижно багатою культурою.  Tour-online рекомендує заздалегідь підготуватися, вирушаючи до Цейлону. Також існують певні особливі...

Що слід пам'ятати, подорожуючи до Таїланду

Таїланд пропонує туристам різноманітні види відпочинку. Це і безтурботний релакс в умовах розвиненої туристичної інфраструктури, і широкий вибір активного та пізнавального проведення відпустки: відвідування культурних пам’яток та буддистських храмів,...

Tour-online


Tour Online - це онлайн сервіс для пошуку найкращих пропозицій від провідних туроператорів України.
У нашій базі понад 250 000 турів на будь-який смак! Ви можете підібрати тур самостійно або скористатись допомогою менеджерів Tour Online за телефоном 097 702 58 52.
Наші менеджери зроблять все можливе, щоб запропонувати Вам найкращу ціну на ринку!


Пошук найкращих цін від усіх туроператорів України!

Більше 250 000 турів в нашій базі

Facebook
Pinterest
Instagram