Нові правила перевезення багажу від лоу-костера Ryanair

Нові правила перевезення багажу від лоу-костера Ryanair

Найбільша в Європі бюджетна авіакомпанія Ryanair, член Європейської Асоціації дешевих Авіакомпаній, 23 серпня 2018 року оголосила про плани знову змінити свою політику щодо перевезення багажу. Очікується, що дані нововведення вплинуть на 40% клієнтів компанії.

Раніше цього року авіакомпанія заявила, що тільки пасажири, котрі оплатили “пріоритетну посадку”,  можуть взяти до салону літака дві одиниці ручної поклажі .

Це означало, що, при бажанні взяти більше, ніж одну одиницю невеликої ручної поклажі, доведеться заплатити за пріоритетну посадку.

Відповідно до останніх змін, все-таки лише пасажири з пріоритетною посадкою можуть взяти з собою дві одиниці ручної поклажі безкоштовно.  Авіакомпанія повідомила, що з листопада 2018 року пасажири без пріоритетної посадки можуть перевезти лише один безкоштовний багаж (малий).

Натомість, якщо непріоритетні клієнти хочуть придбати другу більшу одиницю ручної поклажі, Ryanair заявив, що буде можливість придбати її в розмірі 10 кг під час бронювання за £8 ( 8 фунтів стерлінгів) - зараз пакет 20 кг коштує £25 (25 фунтів стерлінгів).

Директор з маркетингу Ryanair, Кенні Джейкобс, повідомив в офіційній заяві:

 "З листопада 2018 р. ми вводимо нову дешеву ціну на пакет 10 кг та змінюємо нашу політику щодо ручної поклажі, щоб уникнути затримок при посадці та зменшити затримку вильотів. ”

"Пріоритетні клієнти продовжать користуватись правом перевезення двох безкоштовних одиниць ручної поклажі. Усім іншим (непріоритетним) споживачам буде дозволено одне безкоштовне (мале) місце ручної поклажі, і ті, хто бажає придбати друге розміром 10 кг, можуть зробити це на момент бронювання  за ціною від  £ 8,” – додав Кенні Джейкобс.

За інформацією Ryanair, нові правила будуть застосовуватися до всіх подорожуючих після 1 листопада 2018.

Використання матеріалів сайту лише за умови активного гіперпосилання на «Tour Online»

З 14 квітня почав діяти безвізовий режим з Таїландом для туристів

З 14 квітня 2019 р. громадяни України можуть подорожувати до Королівства Таїланд з туристичною метою без віз. Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний), строк безвізового перебування – до 30 днів. Для перебування...

Тур до Шрі Ланки: правила поведінки для туристів

Шрі Ланка, що розташована в південній Азії, щорічно приваблює безліч туристів та асоціюється з чудовим відпочинком і дивовижно багатою культурою.  Tour-online рекомендує заздалегідь підготуватися, вирушаючи до Цейлону. Також існують певні особливі...

Що слід пам'ятати, подорожуючи до Таїланду

Таїланд пропонує туристам різноманітні види відпочинку. Це і безтурботний релакс в умовах розвиненої туристичної інфраструктури, і широкий вибір активного та пізнавального проведення відпустки: відвідування культурних пам’яток та буддистських храмів,...

Tour-online


Tour Online - це онлайн сервіс для пошуку найкращих пропозицій від провідних туроператорів України.
У нашій базі понад 250 000 турів на будь-який смак! Ви можете підібрати тур самостійно або скористатись допомогою менеджерів Tour Online за телефоном 097 702 58 52.
Наші менеджери зроблять все можливе, щоб запропонувати Вам найкращу ціну на ринку!


Пошук найкращих цін від усіх туроператорів України!

Більше 250 000 турів в нашій базі

Facebook
Pinterest
Instagram