Нові правила перевезення багажу від лоу-костера Ryanair

Нові правила перевезення багажу від лоу-костера Ryanair

Найбільша в Європі бюджетна авіакомпанія Ryanair, член Європейської Асоціації дешевих Авіакомпаній, 23 серпня 2018 року оголосила про плани знову змінити свою політику щодо перевезення багажу. Очікується, що дані нововведення вплинуть на 40% клієнтів компанії.

Раніше цього року авіакомпанія заявила, що тільки пасажири, котрі оплатили “пріоритетну посадку”,  можуть взяти до салону літака дві одиниці ручної поклажі .

Це означало, що, при бажанні взяти більше, ніж одну одиницю невеликої ручної поклажі, доведеться заплатити за пріоритетну посадку.

Відповідно до останніх змін, все-таки лише пасажири з пріоритетною посадкою можуть взяти з собою дві одиниці ручної поклажі безкоштовно.  Авіакомпанія повідомила, що з листопада 2018 року пасажири без пріоритетної посадки можуть перевезти лише один безкоштовний багаж (малий).

Натомість, якщо непріоритетні клієнти хочуть придбати другу більшу одиницю ручної поклажі, Ryanair заявив, що буде можливість придбати її в розмірі 10 кг під час бронювання за £8 ( 8 фунтів стерлінгів) - зараз пакет 20 кг коштує £25 (25 фунтів стерлінгів).

Директор з маркетингу Ryanair, Кенні Джейкобс, повідомив в офіційній заяві:

 "З листопада 2018 р. ми вводимо нову дешеву ціну на пакет 10 кг та змінюємо нашу політику щодо ручної поклажі, щоб уникнути затримок при посадці та зменшити затримку вильотів. ”

"Пріоритетні клієнти продовжать користуватись правом перевезення двох безкоштовних одиниць ручної поклажі. Усім іншим (непріоритетним) споживачам буде дозволено одне безкоштовне (мале) місце ручної поклажі, і ті, хто бажає придбати друге розміром 10 кг, можуть зробити це на момент бронювання  за ціною від  £ 8,” – додав Кенні Джейкобс.

За інформацією Ryanair, нові правила будуть застосовуватися до всіх подорожуючих після 1 листопада 2018.

Використання матеріалів сайту лише за умови активного гіперпосилання на «Tour Online»

Правила в'їзду туристів до Туреччини та Єгипту під час карантину (весна-2021)

  Які вимоги в'їзду до Єгипту під час карантину? Для в'їзду туристів до Єгипту потрібно продемонструвати негативний результат ПЛР-тесту зробленого не раніше, ніж за 72 годин до прибуття в Єгипет. Результати тестів англійською мовою...

Які країни відкриті для українців під час коронавірусу?

Міністерство закордонних Справ України підготувало інформацію про можливість відвідування інших країн громадянам України протягом епідемії COVID-19. "Правила в’їзду та транзиту постійно оновлюються. Як розібратися, куди можна їхати, а...

З 14 квітня почав діяти безвізовий режим з Таїландом для туристів

З 14 квітня 2019 р. громадяни України можуть подорожувати до Королівства Таїланд з туристичною метою без віз. Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний), строк безвізового перебування – до 30 днів. Для перебування...

Підпишись, щоб першим дізнатись про найкращі пропозиції