Музей Ілюзій відкривається в Дубаї

Музей Ілюзій відкривається в Дубаї

Популярна мережа Музеїв Ілюзії планує відкрити свій заклад у місті Дубай, ОАЕ, у вересні 2018 року.

З часу заснування першого такого закладу в 2015 році в Хорватії та в шести інших населених пунктах по всьому світу, очікується цього року відкриття ще семи альтернативних музеїв, в тому числі в містах Афіни, Нью-Йорк, Торонто, Берлін, та найбільший - в Дубаї.

Відвідувачам пропонуватиметься виставка з 80 експонатів різної форми та величини, колекція голограм, показові вистави, кімната Ames, в якій гості виглядають великими або маленькими залежно від свого місцезнаходження, Vortex Tunnel - обертовий циліндр, що створює ілюзію відсутності землі під ногами та багато інших цікавинок оптичної ілюзії.

На відміну від більшості звичних закладів, Музей Ілюзії заохочує гостей різного віку відхилятися від традиційного етикету і взаємодіяти з оточенням, фотографуючи та знімаючи свої пригоди й поширюючи їх в соціальних мережах.

Експозиції музею мають наукову структуру та базуються на математиці, біології та психології. Також відвідувачі мають можливість вирішувати головоломки та логічні завдання різних рівнів складності, для додаткового візуального і чуттєвого досвіду.

Відкриття Музею Ілюзій анонсовано на 12 вересня 2018 року о 14.00 у сучасному районі Al Seef на березі Дубай-Крік.

Використання матеріалів сайту лише за умови активного гіперпосилання на «Tour Online»

З 14 квітня почав діяти безвізовий режим з Таїландом для туристів

З 14 квітня 2019 р. громадяни України можуть подорожувати до Королівства Таїланд з туристичною метою без віз. Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний), строк безвізового перебування – до 30 днів. Для перебування...

Тур до Шрі Ланки: правила поведінки для туристів

Шрі Ланка, що розташована в південній Азії, щорічно приваблює безліч туристів та асоціюється з чудовим відпочинком і дивовижно багатою культурою.  Tour-online рекомендує заздалегідь підготуватися, вирушаючи до Цейлону. Також існують певні особливі...

Що слід пам'ятати, подорожуючи до Таїланду

Таїланд пропонує туристам різноманітні види відпочинку. Це і безтурботний релакс в умовах розвиненої туристичної інфраструктури, і широкий вибір активного та пізнавального проведення відпустки: відвідування культурних пам’яток та буддистських храмів,...

Tour-online


Tour Online - це онлайн сервіс для пошуку найкращих пропозицій від провідних туроператорів України.
У нашій базі понад 250 000 турів на будь-який смак! Ви можете підібрати тур самостійно або скористатись допомогою менеджерів Tour Online за телефоном 097 702 58 52.
Наші менеджери зроблять все можливе, щоб запропонувати Вам найкращу ціну на ринку!


Пошук найкращих цін від усіх туроператорів України!

Більше 250 000 турів в нашій базі

Facebook
Pinterest
Instagram