Міжнародний гастрономічний фестиваль у місті Ларнака, Кіпр

Міжнародний гастрономічний фестиваль у місті Ларнака, Кіпр

Здорове харчування надзвичайно важливе для всіх людей, а для туристів - особливо. Для комфортної мандрівки збалансовані поживні страви є просто необхідні. Окрім того, під час подорожей завжди хочеться спробувати чогось новенького, скуштувати автентичних страв з місцевих продуктів, відвідати тематичний фестиваль і, таким чином, долучитися до традиційної культури.

Чудова новина від Tour-online для всіх мандрівників, що придбали тур до Кіпру:

26 жовтня 2018 року муніципалітет курортного міста Ларнака організовує фестиваль, присвячений Міжнародному дню їжі та продовольства. Ця подія започаткована ООН з метою поширення інформації серед населення щодо світової продовольчої проблеми та активізації боротьби з недоїданням, а також підвищення рівня життя.

"Ми хочемо поширити повідомлення про соціальну проблему, а також розважити місцевих та іноземних відвідувачів", - сказано в повідомленні муніципалітету.

Жителі міста та гості, хто придбав тур до Кіпру, мають можливість ознайомитись з різноманітними смаками та ароматами, скуштувати національних страв Кіпру та інших країн світу, ознайомитися з правилами здорового харчування та найпопулярнішими техніками приготування.

Частина доходів від фестивалю підуть на підтримку місцевих благодійних проектів.

Професійні кухарі та майстри своєї справи представлятимуть різноманітні кухні з Китаю, Таїланду, Японії, Америки, Аргентини, Італії, Румунії, Болгарії, Лівану, Мексики, Англії, Кіпру, Греції та інших.

Музичний супровід події забезпечуватимуть групи та Dj з різних частин світу.

Міжнародний гастрономічний фестиваль у місті Ларнака, Кіпр, починається о 18:00, вхід безкоштовний.

Використання матеріалів сайту лише за умови активного гіперпосилання на «Tour Online»

Які країни відкриті для українців під час коронавірусу?

Міністерство закордонних Справ України підготувало інформацію про можливість відвідування інших країн громадянам України протягом епідемії COVID-19. "Правила в’їзду та транзиту постійно оновлюються. Як розібратися, куди можна їхати, а...

З 14 квітня почав діяти безвізовий режим з Таїландом для туристів

З 14 квітня 2019 р. громадяни України можуть подорожувати до Королівства Таїланд з туристичною метою без віз. Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний), строк безвізового перебування – до 30 днів. Для перебування...

Тур до Шрі Ланки: правила поведінки для туристів

Шрі Ланка, що розташована в південній Азії, щорічно приваблює безліч туристів та асоціюється з чудовим відпочинком і дивовижно багатою культурою.  Tour-online рекомендує заздалегідь підготуватися, вирушаючи до Цейлону. Також існують певні особливі...

Підпишись, щоб першим дізнатись про найкращі пропозиції