Міжнародний гастрономічний фестиваль у місті Ларнака, Кіпр

Міжнародний гастрономічний фестиваль у місті Ларнака, Кіпр

Здорове харчування надзвичайно важливе для всіх людей, а для туристів - особливо. Для комфортної мандрівки збалансовані поживні страви є просто необхідні. Окрім того, під час подорожей завжди хочеться спробувати чогось новенького, скуштувати автентичних страв з місцевих продуктів, відвідати тематичний фестиваль і, таким чином, долучитися до традиційної культури.

Чудова новина від Tour-online для всіх мандрівників, що придбали тур до Кіпру:

26 жовтня 2018 року муніципалітет курортного міста Ларнака організовує фестиваль, присвячений Міжнародному дню їжі та продовольства. Ця подія започаткована ООН з метою поширення інформації серед населення щодо світової продовольчої проблеми та активізації боротьби з недоїданням, а також підвищення рівня життя.

"Ми хочемо поширити повідомлення про соціальну проблему, а також розважити місцевих та іноземних відвідувачів", - сказано в повідомленні муніципалітету.

Жителі міста та гості, хто придбав тур до Кіпру, мають можливість ознайомитись з різноманітними смаками та ароматами, скуштувати національних страв Кіпру та інших країн світу, ознайомитися з правилами здорового харчування та найпопулярнішими техніками приготування.

Частина доходів від фестивалю підуть на підтримку місцевих благодійних проектів.

Професійні кухарі та майстри своєї справи представлятимуть різноманітні кухні з Китаю, Таїланду, Японії, Америки, Аргентини, Італії, Румунії, Болгарії, Лівану, Мексики, Англії, Кіпру, Греції та інших.

Музичний супровід події забезпечуватимуть групи та Dj з різних частин світу.

Міжнародний гастрономічний фестиваль у місті Ларнака, Кіпр, починається о 18:00, вхід безкоштовний.

Використання матеріалів сайту лише за умови активного гіперпосилання на «Tour Online»

Правила в'їзду туристів до Туреччини та Єгипту під час карантину (весна-2021)

  Які вимоги в'їзду до Єгипту під час карантину? Для в'їзду туристів до Єгипту потрібно продемонструвати негативний результат ПЛР-тесту зробленого не раніше, ніж за 72 годин до прибуття в Єгипет. Результати тестів англійською мовою...

Які країни відкриті для українців під час коронавірусу?

Міністерство закордонних Справ України підготувало інформацію про можливість відвідування інших країн громадянам України протягом епідемії COVID-19. "Правила в’їзду та транзиту постійно оновлюються. Як розібратися, куди можна їхати, а...

З 14 квітня почав діяти безвізовий режим з Таїландом для туристів

З 14 квітня 2019 р. громадяни України можуть подорожувати до Королівства Таїланд з туристичною метою без віз. Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний), строк безвізового перебування – до 30 днів. Для перебування...

Підпишись, щоб першим дізнатись про найкращі пропозиції