Міжнародна конференція з розвитку туризму в місті Ізмір,Туреччина

Міжнародна конференція з розвитку туризму в місті Ізмір,Туреччина

06 – 08 грудня 2018 р. в місті Ізмір, Туреччина, відбудеться Міжнародна виставка-ярмарок та конференція з розвитку туризму “TRAVEL TURKEY İzmir 2018 Tourism Fair and Congress”, яка  є найдосконалішою платформою в країні для розвитку вже існуючих ділових зв'язків в туристичній галузі та готельному бізнесі,  встановлення нових контактів та партнерських відносин. Подія відбудеться у новітньому та найсучаснішому ярмарковому комплексі Fuarizmir, відвідати який матимуть можливість мандрівники, що придбали тур до Туреччини.

Захід організований TÜRSAB (Асоціація турецьких тур агентств) та İZFAŞ (“İzmir Fair Services Culture and Art Affairs Trade”) за підтримки уряду Турецької Республіки, Міністерства культури та туризму.

Профілі для виставки поділені на такі тематичні сектори, як регіони / напрямки, тематичні свята, туристичні агентства та туроператори, продовольство та проживання, спа та оздоровлення, транспорт (зокрема яхтинг, чартерні яхти та пристані), технології подорожей, авіакомпанії та аеропорти, освіта та інвестиції в сектор туризму, події, фестивалі та музеї, місця культурного інтересу, об'єднання та інститути.

Також 4-й Міжнародний конгрес з гастрономічного туризму буде організовано паралельно з виставкою TRAVEL TURKEY İzmir 2018, 06 – 08. 10.18 з метою зібрання лідерів гастрономії та тематичних експертів з туризму, обговорення нових підходів, тенденцій, які допомагають поліпшити індустрію туризму. На з'їзді обговорюватиметься внесок місцевої гастрономії в туризм регіону, а академічні доповіді конгресу керуватимуться Університетом Дев'ятого вересня та економічним університетом міста Ізмір.

TRAVEL TURKEY İzmir 2018 варто відвідати, щоб організувати ділові контакти з провідними туристичними організаціями з усього світу, порівняти якість спеціалізованих продуктів та послуг, ознайомитись з новими діловими можливостями в галузі туризму та відпочинку і насолодитися чудовим історичним містом Ізмір в Туреччині, його відмінною інфраструктурою та багатим культурним надбанням.

Використання матеріалів сайту лише за умови активного гіперпосилання на «Tour Online»

Правила в'їзду туристів до Туреччини та Єгипту під час карантину (весна-2021)

  Які вимоги в'їзду до Єгипту під час карантину? Для в'їзду туристів до Єгипту потрібно продемонструвати негативний результат ПЛР-тесту зробленого не раніше, ніж за 72 годин до прибуття в Єгипет. Результати тестів англійською мовою...

Які країни відкриті для українців під час коронавірусу?

Міністерство закордонних Справ України підготувало інформацію про можливість відвідування інших країн громадянам України протягом епідемії COVID-19. "Правила в’їзду та транзиту постійно оновлюються. Як розібратися, куди можна їхати, а...

З 14 квітня почав діяти безвізовий режим з Таїландом для туристів

З 14 квітня 2019 р. громадяни України можуть подорожувати до Королівства Таїланд з туристичною метою без віз. Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний), строк безвізового перебування – до 30 днів. Для перебування...

Підпишись, щоб першим дізнатись про найкращі пропозиції