Коли найкраще відвідати ОАЕ?

Коли найкраще відвідати ОАЕ?

Об'єднані Арабські Емірати знаходяться в південно-західній Азії і мають надзвичайно посушливий клімат з субтропічно пустельними умовами протягом цілого року. Мандрівникам, які придбали тур до ОАЕ - однієї з найбагатших країн в світі, онлайн сервіс для пошуку найкращих пропозицій від провідних туроператорів України Tour-online рекомендує ретельно спланувати час, коли найкраще подорожувати федерацією.

За даними довготривалих спостережень, сонячні Емірати найкраще відвідувати в період з листопада по березень: саме в цей час готелі на курортах ОАЕ найбільш заповнені (Абу Дабі - Місто, Абу Дабі - Пляж, Аджман, Дубай - Джебель Алі, Дубай - Пальма Джумейра, Дубай - Шейх Заєд Роуд, Дубай-Джумейра, Дубай-Центр, Рас-ель-Хайма, Умм Аль Кувейн, Фуджейра, Шарджа - Місто, Шарджа – Пляж) , відбуваються різноманітні фестивалі, спортивні події та екскурсії в пустелю.

Всім, хто планує придбати тур на двох до ОАЕ у весняні місяці та в жовтні, слід пам'ятати, що в цей період температура повітря досить висока і найкраще спланувати пляжний відпочинок.

З червня по вересень в Об'єднаних Арабських Еміратах температура повітря надзвичайно висока, а також відчутно підвищена вологість і тому в цей період життя кипить в приміщеннях, відбуваються різноманітні літні розпродажі, велика кількість виставок та інших культурних подій.

Незважаючи на сильну спеку, жителі та гості, які придбали тур до ОАЕ, мають можливість відвідати круглорічний гірськолижний курорт з штучними гірками і сніговими парками SkiDubai, який знаходиться в Аравійській пустелі, а також отримати найкращий відпочинок на будь-який смак протягом цілого року.

Використання матеріалів сайту лише за умови активного гіперпосилання на «Tour Online»

Правила в'їзду туристів до Туреччини та Єгипту під час карантину (весна-2021)

  Які вимоги в'їзду до Єгипту під час карантину? Для в'їзду туристів до Єгипту потрібно продемонструвати негативний результат ПЛР-тесту зробленого не раніше, ніж за 72 годин до прибуття в Єгипет. Результати тестів англійською мовою...

Які країни відкриті для українців під час коронавірусу?

Міністерство закордонних Справ України підготувало інформацію про можливість відвідування інших країн громадянам України протягом епідемії COVID-19. "Правила в’їзду та транзиту постійно оновлюються. Як розібратися, куди можна їхати, а...

З 14 квітня почав діяти безвізовий режим з Таїландом для туристів

З 14 квітня 2019 р. громадяни України можуть подорожувати до Королівства Таїланд з туристичною метою без віз. Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний), строк безвізового перебування – до 30 днів. Для перебування...

Підпишись, щоб першим дізнатись про найкращі пропозиції