Карнавал у Коломбо, Шрі-Ланка

Карнавал у Коломбо, Шрі-Ланка

7 вересня 2018 року о 19:30, в найбільшому місті Шрі-Ланки, Коломбо, в районі буддійського храму Валукарамая (Walukaramaya), відбудеться святковий карнавал Walukaramaya Esala Perahara 2018. У грандіозній ході візьмуть участь храмові слони, кандійські танцюристи і жонглери. Приїхати і поспостерігати за урочистостями зможуть всі охочі, а особливо багато очікується туристів з найближчих курортів - Маунт Лавінія, Віддав, Калутара, Берувела.

Найвідоміший фестиваль міста Коломбо - це відома Есала Перехара, що проводиться у Коллупітії, передмісті Коломбо, щороку. Цей популярний культурно-релігійний парад виник у 1841 році, коли острів знаходився під владою португальських, голландських та британських правителів.

Walukaramaya - найстаріший храм в Коломбо. Буддійська святиня Walukarama Viharaya об'єднює всіх мирних жителів міста, які щорічно організовують численні релігійні, соціальні та національні заходи для реалізації своїх життєвих потреб, а також для поєднання та посилення зв'язків між різноманітними групами жителів мегаполісу.

Тисячі зарубіжних та місцевих відвідувачів зберуться в передмісті Коломбо під час цього захопливого барвистого параду професійних танцюристів, акторів, яскраво декорованих слонів вулицями, освітленими нитками смолоскипного вогню. Есала Періхара втілює ряд культурних, релігійних, політичних, духовних та емоційних елементів нації.

Ця процесія позиціонується як "Pageant of Colombo" - “Карнавал Коломбо”, одночасно створюючи загальне уявлення про унікальну елегантність Шрі-Ланки. Культурні аспекти висвітлюють особливості моди, танців, інструментів та талантів Цейлону. Карнавал особливо приваблює міжнародних туристів з Великобританії, Німеччини, Японії, Франції, Австралії, Китаю, Італії, США, Нідерландів, Таїланду, Індії та М'янми на основі релігійних, культурних, дослідницьких особливостей, громадськості та освіти.

Використання матеріалів сайту лише за умови активного гіперпосилання на «Tour Online»

Правила в'їзду туристів до Туреччини та Єгипту під час карантину (весна-2021)

  Які вимоги в'їзду до Єгипту під час карантину? Для в'їзду туристів до Єгипту потрібно продемонструвати негативний результат ПЛР-тесту зробленого не раніше, ніж за 72 годин до прибуття в Єгипет. Результати тестів англійською мовою...

Які країни відкриті для українців під час коронавірусу?

Міністерство закордонних Справ України підготувало інформацію про можливість відвідування інших країн громадянам України протягом епідемії COVID-19. "Правила в’їзду та транзиту постійно оновлюються. Як розібратися, куди можна їхати, а...

З 14 квітня почав діяти безвізовий режим з Таїландом для туристів

З 14 квітня 2019 р. громадяни України можуть подорожувати до Королівства Таїланд з туристичною метою без віз. Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний), строк безвізового перебування – до 30 днів. Для перебування...

Підпишись, щоб першим дізнатись про найкращі пропозиції