Екстремальні змагання серед жінок “Рейд Амазонок” проходять у Шрі Ланці

Екстремальні змагання серед жінок “Рейд Амазонок” проходять у Шрі Ланці

У жовтні 2018 року у Шрі Ланці проводяться 18-ті змагання на виживання серед учасниць прекрасної половини людства – “Рейд Амазонок”.

“Рейд Амазонок” - це унікальні спортивні змагання, у яких беруть участь виключно жінки. Подія набула міжнародного туристичного значення і за її перебігом спостерігають мільйони глядачів, а також мандрівники, що придбали тур до Шрі Ланки. Велика кількість команд, у складі менших груп, беруть участь у масових пригодницьких завданнях, таких як орієнтація на пересічній місцевості, екстремальне водіння, гірський велопохід, гребля каное, біг, стрільба з лука, “пошук скарбів” тощо.  Метою змагань є виживання найбільш пристосованих учасниць. Команда переможців отримує право брати участь у наступному “Рейді Амазонок”.

Змагання тривають шість днів, а по завершенні учасниці отримують свідоцтво. Члени команд матимуть можливість милуватися краєвидами Шрі Ланки, знайомитися з місцевими звичаями та традиціями, брати участь у культурних заходах. Зібрані кошти йдуть на благодійність.

Захід проводиться щороку в спеціально відібраній країні, яка пропонує місце для розміщення учасників. Перші змагання відбулися в Гаяні в 2001 році, а 17-ті в Камбоджі.

Багато країн беруть участь у змаганнях з метою популяризації спортивного напрямку оздоровчого туризму. Шрі-Ланці пощастило провести цю подію два рази: у 2004 та 2009 роках за участю понад 225 та 138 жінок відповідно.

Шрі-Ланка з нетерпінням очікувала проведення змагань у 2018 році. Наступний “Рейд Амазонок” збере тут учасниць 22 березня - 1 квітня  2019 року.

Використання матеріалів сайту лише за умови активного гіперпосилання на «Tour Online»

Правила в'їзду туристів до Туреччини та Єгипту під час карантину (весна-2021)

  Які вимоги в'їзду до Єгипту під час карантину? Для в'їзду туристів до Єгипту потрібно продемонструвати негативний результат ПЛР-тесту зробленого не раніше, ніж за 72 годин до прибуття в Єгипет. Результати тестів англійською мовою...

Які країни відкриті для українців під час коронавірусу?

Міністерство закордонних Справ України підготувало інформацію про можливість відвідування інших країн громадянам України протягом епідемії COVID-19. "Правила в’їзду та транзиту постійно оновлюються. Як розібратися, куди можна їхати, а...

З 14 квітня почав діяти безвізовий режим з Таїландом для туристів

З 14 квітня 2019 р. громадяни України можуть подорожувати до Королівства Таїланд з туристичною метою без віз. Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний), строк безвізового перебування – до 30 днів. Для перебування...

Підпишись, щоб першим дізнатись про найкращі пропозиції