Екстремальні змагання серед жінок “Рейд Амазонок” проходять у Шрі Ланці

Екстремальні змагання серед жінок “Рейд Амазонок” проходять у Шрі Ланці

У жовтні 2018 року у Шрі Ланці проводяться 18-ті змагання на виживання серед учасниць прекрасної половини людства – “Рейд Амазонок”.

“Рейд Амазонок” - це унікальні спортивні змагання, у яких беруть участь виключно жінки. Подія набула міжнародного туристичного значення і за її перебігом спостерігають мільйони глядачів, а також мандрівники, що придбали тур до Шрі Ланки. Велика кількість команд, у складі менших груп, беруть участь у масових пригодницьких завданнях, таких як орієнтація на пересічній місцевості, екстремальне водіння, гірський велопохід, гребля каное, біг, стрільба з лука, “пошук скарбів” тощо.  Метою змагань є виживання найбільш пристосованих учасниць. Команда переможців отримує право брати участь у наступному “Рейді Амазонок”.

Змагання тривають шість днів, а по завершенні учасниці отримують свідоцтво. Члени команд матимуть можливість милуватися краєвидами Шрі Ланки, знайомитися з місцевими звичаями та традиціями, брати участь у культурних заходах. Зібрані кошти йдуть на благодійність.

Захід проводиться щороку в спеціально відібраній країні, яка пропонує місце для розміщення учасників. Перші змагання відбулися в Гаяні в 2001 році, а 17-ті в Камбоджі.

Багато країн беруть участь у змаганнях з метою популяризації спортивного напрямку оздоровчого туризму. Шрі-Ланці пощастило провести цю подію два рази: у 2004 та 2009 роках за участю понад 225 та 138 жінок відповідно.

Шрі-Ланка з нетерпінням очікувала проведення змагань у 2018 році. Наступний “Рейд Амазонок” збере тут учасниць 22 березня - 1 квітня  2019 року.

Використання матеріалів сайту лише за умови активного гіперпосилання на «Tour Online»

Які країни відкриті для українців під час коронавірусу?

Міністерство закордонних Справ України підготувало інформацію про можливість відвідування інших країн громадянам України протягом епідемії COVID-19. "Правила в’їзду та транзиту постійно оновлюються. Як розібратися, куди можна їхати, а...

З 14 квітня почав діяти безвізовий режим з Таїландом для туристів

З 14 квітня 2019 р. громадяни України можуть подорожувати до Королівства Таїланд з туристичною метою без віз. Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний), строк безвізового перебування – до 30 днів. Для перебування...

Тур до Шрі Ланки: правила поведінки для туристів

Шрі Ланка, що розташована в південній Азії, щорічно приваблює безліч туристів та асоціюється з чудовим відпочинком і дивовижно багатою культурою.  Tour-online рекомендує заздалегідь підготуватися, вирушаючи до Цейлону. Також існують певні особливі...

Підпишись, щоб першим дізнатись про найкращі пропозиції