Єгипет сприяє розвитку яхтового туризму

Єгипет сприяє розвитку яхтового туризму

З 21 по 22 вересня 2018 року в місті Хургада (губернаторство Червоного моря, Єгипет) відбудеться конференція з підтримки та розвитку єгипетського яхтового туризму між Американською яхтовою академією, Судансько-єгипетською діловою радою та Федерацією арабських портів.

У конференції візьмуть участь Мохаб Мамеш, голова адміністрації економічної зони Суецького каналу, Іссам Бадаві, генеральний секретар Союзу арабських портів, Ахмад Абдулла, губернатор Червоного моря, та Махмуд Хенді, директор правління Судансько-єгипетської ділової ради.

Конференція буде проведена в рамках державної стратегії розвитку подорожування на яхтах в регіоні та популяризації яхтинг турів в Єгипет.

На своєму офіційному Twitter-каналі Адміністрація сприяння туризму закликала туристів відвідати місто Ай-Сохна та насолоджуватися відпочинком на яхтах:

«Сохна знаходиться недалеко від столиці. З його прекрасного блакитноводного пляжу ви можете піти в круїз на одній з численних яхт, доступних у прокаті, щоб провести незабутній день під лагідним сонцем у морі - спогад, який буде важко забути».

У січні минулого року генеральний директор Адміністрації морських портів підтвердив, що влада розпочала розробку проекту яхтового порту Шарм Ель Шейх та Королівського яхтового порту в Суеці.

Крім того, міністр туризму повідомив, що в березні 2018 року Єгипет та Кіпр підписали угоду про сприяння круїзному туризму, і спільні скоординовані заходи розпочнуться разом із спеціальною програмою заохочення до розвитку відпочинку на яхтах в регіоні.

Використання матеріалів сайту лише за умови активного гіперпосилання на «Tour Online»

Які країни відкриті для українців під час коронавірусу?

Міністерство закордонних Справ України підготувало інформацію про можливість відвідування інших країн громадянам України протягом епідемії COVID-19. "Правила в’їзду та транзиту постійно оновлюються. Як розібратися, куди можна їхати, а...

З 14 квітня почав діяти безвізовий режим з Таїландом для туристів

З 14 квітня 2019 р. громадяни України можуть подорожувати до Королівства Таїланд з туристичною метою без віз. Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний), строк безвізового перебування – до 30 днів. Для перебування...

Тур до Шрі Ланки: правила поведінки для туристів

Шрі Ланка, що розташована в південній Азії, щорічно приваблює безліч туристів та асоціюється з чудовим відпочинком і дивовижно багатою культурою.  Tour-online рекомендує заздалегідь підготуватися, вирушаючи до Цейлону. Також існують певні особливі...

Підпишись, щоб першим дізнатись про найкращі пропозиції