Єгипет сприяє розвитку яхтового туризму

Єгипет сприяє розвитку яхтового туризму

З 21 по 22 вересня 2018 року в місті Хургада (губернаторство Червоного моря, Єгипет) відбудеться конференція з підтримки та розвитку єгипетського яхтового туризму між Американською яхтовою академією, Судансько-єгипетською діловою радою та Федерацією арабських портів.

У конференції візьмуть участь Мохаб Мамеш, голова адміністрації економічної зони Суецького каналу, Іссам Бадаві, генеральний секретар Союзу арабських портів, Ахмад Абдулла, губернатор Червоного моря, та Махмуд Хенді, директор правління Судансько-єгипетської ділової ради.

Конференція буде проведена в рамках державної стратегії розвитку подорожування на яхтах в регіоні та популяризації яхтинг турів в Єгипет.

На своєму офіційному Twitter-каналі Адміністрація сприяння туризму закликала туристів відвідати місто Ай-Сохна та насолоджуватися відпочинком на яхтах:

«Сохна знаходиться недалеко від столиці. З його прекрасного блакитноводного пляжу ви можете піти в круїз на одній з численних яхт, доступних у прокаті, щоб провести незабутній день під лагідним сонцем у морі - спогад, який буде важко забути».

У січні минулого року генеральний директор Адміністрації морських портів підтвердив, що влада розпочала розробку проекту яхтового порту Шарм Ель Шейх та Королівського яхтового порту в Суеці.

Крім того, міністр туризму повідомив, що в березні 2018 року Єгипет та Кіпр підписали угоду про сприяння круїзному туризму, і спільні скоординовані заходи розпочнуться разом із спеціальною програмою заохочення до розвитку відпочинку на яхтах в регіоні.

Використання матеріалів сайту лише за умови активного гіперпосилання на «Tour Online»

Правила в'їзду туристів до Туреччини та Єгипту під час карантину (весна-2021)

  Які вимоги в'їзду до Єгипту під час карантину? Для в'їзду туристів до Єгипту потрібно продемонструвати негативний результат ПЛР-тесту зробленого не раніше, ніж за 72 годин до прибуття в Єгипет. Результати тестів англійською мовою...

Які країни відкриті для українців під час коронавірусу?

Міністерство закордонних Справ України підготувало інформацію про можливість відвідування інших країн громадянам України протягом епідемії COVID-19. "Правила в’їзду та транзиту постійно оновлюються. Як розібратися, куди можна їхати, а...

З 14 квітня почав діяти безвізовий режим з Таїландом для туристів

З 14 квітня 2019 р. громадяни України можуть подорожувати до Королівства Таїланд з туристичною метою без віз. Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний), строк безвізового перебування – до 30 днів. Для перебування...

Підпишись, щоб першим дізнатись про найкращі пропозиції