Археологи виявили велику будівлю  3100 р. до н.е. у стародавній столиці Єгипту

Археологи виявили велику будівлю 3100 р. до н.е. у стародавній столиці Єгипту

Під час археологічних робіт у населеному пункті Міт Рахіна, поблизу столиці Єгипту міста Каїр, було розкопано велику будівлю. Скоріш за все, знахідка відноситься до житлового кварталу стародавньої столиці Мемфіс, заснованої 3100 р. до н.е.

Подорожуючі, що придбали тур до Єгипту, також зможуть оглянути додатково виявлений будинок, у якому ідентифікували простору римську баню з інвентарем та допоміжне приміщення, ймовірно, для проведення ритуалів.

Міністерство у справах старожитностей запевнило, що площа розкопок буде детально вивчена для отримання більш детальної інформації.

Генеральний секретар Вищої ради старожитностей, д-р наук Вазірі, дав опис археологічної знахідки:

"Виявлений будинок був побудований з цегельних блоків, підтримуваних величезними блоками вапняку, а фундамент, зовнішні стіни та внутрішні сходи побудовані з використанням форм із червоної цегли", - сказав Вазірі.

Мемфіс та його некрополь ввійшли до списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО в 1979 році. Тут містяться залишки храмів, присвячених культу Сонця, палаців, пірамід, житлових кварталів та тисяч поховань, доступних для відвідування мандрівниками, які придбали тур до Єгипту.

Єгипет активно сприяє розвитку туризму в регіоні та сподівається, що подібні відкриття приваблять мандрівників з усього світу.

Використання матеріалів сайту лише за умови активного гіперпосилання на «Tour Online»

Правила в'їзду туристів до Туреччини та Єгипту під час карантину (весна-2021)

  Які вимоги в'їзду до Єгипту під час карантину? Для в'їзду туристів до Єгипту потрібно продемонструвати негативний результат ПЛР-тесту зробленого не раніше, ніж за 72 годин до прибуття в Єгипет. Результати тестів англійською мовою...

Які країни відкриті для українців під час коронавірусу?

Міністерство закордонних Справ України підготувало інформацію про можливість відвідування інших країн громадянам України протягом епідемії COVID-19. "Правила в’їзду та транзиту постійно оновлюються. Як розібратися, куди можна їхати, а...

З 14 квітня почав діяти безвізовий режим з Таїландом для туристів

З 14 квітня 2019 р. громадяни України можуть подорожувати до Королівства Таїланд з туристичною метою без віз. Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний), строк безвізового перебування – до 30 днів. Для перебування...

Підпишись, щоб першим дізнатись про найкращі пропозиції