Кіпр

Середземноморський острів Кіпр - це сонячне і мальовниче місце, який з давніх часів славиться як чудовий курорт. Грецькі легенди стверджують, що саме тут народилася Афродіта, богиня краси і кохання. Кіпр радує туристів помірною температурою, відмінним Середземним морем з чистими піщаними пляжами. Місцеві жителі надзвичайно гостинні, часто в ресторанах самі господарі закладів обслуговують своїх гостей.

Коли починається пляжний сезон на Кіпрі?

Повноцінний пляжний  сезон починається на Кіпрі в травні-червні – якраз починається купальний сезон (вода тепла, + 22 градуси ы вище), а повітря в цей час прогрівається до 25-30°C.

Який курорт Кіпру вибрати для відпочинку?

Якщо ви любите проводити час на пляжі, то сміливо вибирайте Протарас або Ая-Напу. Всім любителям відпочинку на морі потрібно їхати саме туди, незалежно то того самі ви чи з дітьми. Крім того Ая-Напа славиться своїми дискотеками і молодіжним відпочинком, тому її часто називають "кіпрської Ібіцою".

Якщо ж вам хочеться покататися по Кіпру і дивитися місцеві визначні пам'ятки (а у Кіпру надзвичайно багата історія!), радимо звернути свою увагу на Лімасол і Пафос.

Віза на Кіпр

Кіпр є частиною ЄС, тому для громадян України діє режим безвізового в'їзду при наявності біометричного паспорта. Ви також можете отримати електронну туристичну візу, подавши відповідну заявку. Деталі - на сайті Посольства Республіки Кіпр.

Готелі (440)

Підпишись, щоб першим дізнатись про найкращі пропозиції