Пам'ятка туристам (Шарм-ель-Шейх)

ШАНОВНІ ТУРИСТИ!

Дякуємо Вам за те, що Ви скористалися послугами нашого агентства!

Будь ласка, уважно ознайомтеся з вмістом цієї пам'ятки.

ПАМ'ЯТКА ТУРИСТА В ЄГИПЕТ

Ваша подорож починається з авіаперельоту до місця відпочинку. Зверніть увагу, що реєстрація на рейс починається за 2 години до вильоту. Переконливо просимо не забувати необхідні для Вашої подорожі документи, зокрема: закордонний паспорт, страховий поліс, ваучер, а також авіаквитки та інші проїзні документи; при необхідності: нотаріально завірений дозвіл на виїзд за кордон дітей до 16 років від кожного з батьків, які не беруть участі в поїздці, і свідоцтво про народження дитини (копії документів не допускаються!) і ін.

ПОСЛУГИ В АЕРОПОРТУ ВИЛЬОТУ. Термінал аеропорту, з якого буде відбуватися Ваш переліт, зазначений в авіаквитку, а також його можна уточнити у агента продав Вам туристичні послуги.

УВАГА! Обов'язково уточнюйте розклад за день до вильоту!

ДОКУМЕНТИ В АЕРОПОРТУ ВИЛЬОТУ НЕ ВИДАЮТЬСЯ!

Телефон представника (для екстрених випадків): 0679917310 Андрій

На стійці реєстрації Вашого рейсу необхідно надати паспорт, а в деяких випадках і авіаквиток. Інформація про пасажирів знаходиться в електронних списках авіакомпанії. Після проходження процедури реєстрації пасажиру видається посадковий талон. Потім туристам слід самостійно пройти паспортний і митний контроль.

УВАГА! Реєстрація пасажирів закінчується за 40 хвилин до вильоту

Згідно чинного на сьогоднішній день Законодавства України вивіз готівкової валюти за межі України дозволений в розмірі до 10 000 євро на кожного з туристів або еквівалент цієї суми в іншій іноземній валюті.

Ви самостійно проходите реєстрацію на рейс і паспортний контроль. При реєстрації на рейс необхідно пред'явити закордонний паспорт, авіаквиток.

На стійці реєстрації авіакомпанія видасть Вам посадкові талони із зазначенням номерів місць в літаку.

Прибуття в аеропорт м Шарм ель Шейх.

По прильоту в аеропорт м Шарм ель Шейх, вийшовши з літака, Ви проходите в зону для проходження паспортного і митного контролю. В'їзд до Єгипту для громадян України, Росії є візовим.

УВАГА! Якщо Ви не плануєте під час екскурсій залишати межі Синайського півострова, можете скористатися можливістю безвізового в'їзду. Для цього при заповнених емміграціонной карти вказуєте - SINAI ONLY.

По прильоту, перед проходженням паспортного контролю, турист зобов'язаний придбати візу біля стійки VISA, її вартість 25 $. Дана віза дає право на одноразовий в'їзд в країну і безперервне перебування на території Єгипту 1 місяць. На дітей до 12 років, вписаних в паспорт батьків, віза не оплачується, вона оформлюється у візу батьків. У разі, якщо буде порушений візовий режим, тобто турист буде перебувати в країні більше 30 днів, влада Єгипту мають офіційне право накласти штраф і ввести обмеження на відвідування країни. Також

звертаємо увагу, що в разі порушення візового режиму ви не маєте права залишати країну на чартерному рейсі. Громадяни Республіки Білорусь та Молдови повинні отримувати візу в Посольстві. Право надати документи на отримання візи в Посольстві Арабської Республіки Єгипет в Києві дає вид на проживання або реєстрація в Україні. Жінкам у віці від 15 до 36 років (громадяни Молдови) потрібно додатково отримувати дозвіл на в'їзд.

При виході з аеропорту Вас зустрічатимуть представник компанії приймаючої сторони з табличкою (логотип приймаючої сторони є на Ваших документах, що видали Вам перед вильотом).

Звертаємо Вашу увагу на те, що в пам'ятці, яку Вам видають по прибуттю в аеропорту, зазначено час Вашої зустрічі з готельним гідом. Не ігноруйте дану зустріч, так як гід повідомляє багато корисної інформації, а саме: де і як можна дізнатися актуальну інформацію щодо рейсу назад в Україну і трансферу з готелю в аеропорт і багато чого іншого. Також у свого готельного гіда Ви можете придбати будь-яку вподобану Вам екскурсію. Звертаємо Вашу увагу, що купувати екскурсії «на вулиці» небезпечно, тому що в такому випадку за Ваше життя і здоров'я фактично ніхто не відповідає. Не варто економити копійки і ризикувати життям і здоров'ям себе і своїх близьких!

По приїзду в готель для заселення пред'явіть на Reception свій паспорт і ваучер. Час реєстрації (check in time) - 14:00. Також рекомендуємо взяти візитну картку готелю, за допомогою якої ви легко повернетеся в готель з будь-якої частини курорту.

У разі, якщо під час Вашого відпочинку з Вами стався страховий випадок, то Вам необхідно звернутися до лікаря в готелі або в іншому місці, попередньо зателефонувавши до представництва компанії, що асистує, яке надасть Вам медичну допомогу.

Повідомте російськомовному оператору Ваше ПІБ, місцезнаходження, контактний телефон, номер страхового поліса, назву страхової компанії, детальний опис страхового випадку і характер необхідної допомоги. У цьому випадку, всі питання про оплату Вашого медичного обслуговування страхова компанія візьме на себе.

Просимо звернути Вашу увагу, що даний дзвінок необхідно зробити не пізніше 24 годин з моменту настання страхового випадку !!!

Поради мандрівникам:

- Не можна пити воду з крана, навіть кип'ячену !!!

- При виїзді на екскурсії в жарку пору року постарайтеся максимально вкрити тіло від сонця одягом, цим Ви зменшите вірогідність сонячних опіків.

- Заборонено купатися в морі після заходу сонця - велика ймовірність травмуватися про морського їжака.

- Заборонено купатися в басейнах - їх уночі хлорують.

- Заборонено ламати або вивозити з країни корали - загрожує великим штрафом.

Трансфер в аеропорт м Шарм ель Шейх.

За один день до Вашого зворотного вильоту Ваш гід попередить Вас про час зворотного трансферт в аеропорт. Вам необхідно буде з'явитися в зазначений час на рецепції готелю, або ви можете перевірити час трансферу на Інфостенд приймаючої компанії на ресепшені.

Якщо Ваш трансфер з готелі виїжджає вранці до сніданку, обов'язково з вечора замовте собі на ресепшені ланч-бокси (сніданок в дорогу), інакше можливості поїсти не буде ще довго.

Вам необхідно звільнити номер о 12:00 відповідно до міжнародних розрахункових часом (якщо у вас не замовлений пізній Check out).

Реєстрація на рейси в аеропорту починається за 2 години до вильоту і закінчується за 40 хвилин.

 

Якщо Ви вирішили поїхати в аеропорт самостійно, обов'язково вкажіть водієві аеропорт для вашого рейсу, попередьте готельного гіда, а також просимо Вас виїжджати завчасно в зв'язку з інтенсивним рухом: «пробки» на дорогах до 2 годин.

Просимо звернути Вашу увагу, що за правилами авіакомпанії, що допустима вага багажу на 1 пасажира 20 кг. Чи не дозволяється проносити в салон літака різного виду рідини.

При вильоті з аеропорту м Шарм ель Шейх, з документів Вам достатньо мати з собою паспорт і зворотний квиток, за яким на стійці реєстрації Ви отримаєте посадковий талон з вказаним номером місця в літаку.

                                                                ГАРНОЇ ПОДОРОЖІ!

Підпишись, щоб першим дізнатись про найкращі пропозиції