Правила роботи з сайтом

Tour Online - це онлайн сервіс для пошуку найкращих пропозицій від провідних туроператорів України, який покликаний спростити Вам підбір оптимального пакетного туру. Відмінність від традиційного замовлення, коли Ви особисто звертаєтеся в туристичну агенцію, в тому, що Ви можете особисто підібрати собі тур та забронювати його через сайт, або звернувшись за допомогою до наших менеджерів не покидаючи дому чи свого робочого місця!

Просимо ознайомитися з основними правилами та рекомендаціями при роботі з нашим сайтом.

Основні кроки:

1. Підбір туру.

 
 

У нашій базі є інформація про пакетні тури (ті що включають переліт, проживання, доставку з аеропорту та назад, вибране харчування) всіх провідних туроператорів України. Це дає Вам можливість завжди бути в курсі актуальних цін!

Скориставшись нашою формою пошуку Ви можете, вибравши аеропорт вильоту та прибуття, кількість дорослих та дітей, бажану тривалість та харчування, переглянути ціни на готелі різного рівня та інформацію про них.

Звертаємо Вашу увагу на те,  що пошук видає тільки найдешевшу вартість туру в кожний готель, всі решту пропозицій по даному готелі (інші типи номерів, сусідні дати вибраного періоду), в межах вибраних Вами критеріїв, Ви можете переглянути натиснувши посилання «Всі тури в даний готель» рядом з його назвою.

2. Уточнення актуальності туру та його деталей.

 
 

Щоб дізнатись деталі  перельоту, та іншу інформацію по обраному Вами туру, Ви можете передзвонити нашим операторам за телефононами вказаними на сайті, або зв’язатися з ними через форму зворотнього  зв’язку.

3. Бронювання туру.

 
 

При бронюванні туру через наш сайт, після натискання кнопки "Бронювати" Ви побачите форму, через яку потрібно внести свої дані закордонного паспорта. Пройшовши просту процедуру реєстрації на сайті Ви отримаєте доступ до Вашого особистого кабінету, де можна слідкувати за станом Вашої заявки, завантажити рахунок на оплату, написати примітку менеджеру, роздрукувати документи та договір на туристичне обслуговування, надалі отримати доступ до конусної програми з гнучкою системою знижок.

В дні високого попиту інформація оновлюється дуже швидко і деколи в пошуку туру може трапитися пропозиція, яка є неактуальною, наприклад через брак місць на рейсі.   При виявленні таких фактів наш співробітник сам зв’яжеться з Вами і допоможе в підборі альтернативи.

Після отримання заявки на бронювання менеджер обговорить з Вами процедуру оплати і прийме її в роботу.

4. Отримання підтвердження

 
 

В більшості випадків підтвердження по заявці займає від декількох годин до доби.

5. Видача документів по туру

 
 

Документи по туру видаються туристам як правило за 3-4 дні до вильоту. Просимо попередньо ознайомитися з пам’ятками для туристів та правилами перевезення багажу та вивозу дітей за кордон.

         Сподіваємось, що наш сервіс Вам сподобається! Чекаємо на Вас!

Підпишись, щоб першим дізнатись про найкращі пропозиції